Комісія викладачів дисциплін загальноосвітньої та гуманітарної підготовки

Комісія здійснює підготовку студентів з дисциплін загальноосвітнього та гуманітарного напрямку. До складу комісії входить 11 викладачів. Робота циклової комісії направлена на національно-патріотичне виховання молоді, формування активної життєвої позиції, свідомого опанування знаннями.

Традицією комісії стало щорічне проведення тижня комісії, де свої творчі надбання та здібності демонструють як викладачі так і студенти. Протягом  тижня  проводяться відкриті заняття, засідання гуртків, конкурси, виховні години, спортивні заходи, виставка технічної творчості та стіннівок.

Головним, ключовим завданням викладачів є:

• навчання, виховання молоді, здобуття ними кваліфікації відповідно до їх покликання, інтересів, здібностей та нормативних вимог у галузі вищої освіти;
  • системний та цілеспрямований навчально-виховний процес та зміст освіти;
  • підготовка якісного фахівця, компетентного зі своєї спеціальності, гідної і відповідальної людини, яка здатна  задовільнити сучасні потреби конкурентоспроможного ринку праці.

Бурлака Ярослава Анатоліївна, голова циклової комісії, викладач дисципліни «Історія України».

Спеціаліст вищої категорії

Ілюхін Віктор Анатолійович, викладач дисципліни «Географія», заступник директора з виховної роботи.

Спеціаліст вищої категорії

Мирза Валентина Іванівна, викладач дисципліни «Англійська мова»

Спеціаліст вищої категорії, «викладач-методист»

Мишевська Людмила Петрівна, викладач дисципліни «Біологія і екологія» та «Хімія»

Спеціаліст вищої категорії

Коваль Валерій Васильович, викладач дисципліни «Математика», «Інформатика»

Спеціаліст I категорії

Сидоркевич Петро Володимирович, викладач дисципліни «Фізичне виховання»

Спеціаліст вищої категорії

Ніколаєв Микола Миколайович, викладач дисципліни «Вища математика»

Спеціаліст вищої категорії, «старший викладач»

Боцуляк Людмила Федорівна, викладач дисципліни «Українська мова та література»

Спеціаліст вищої категорії, «викладач-методист»

Брухно Ванесса Сергіївна, викладач дисциплін «Зарубіжна література», «Українська мова (за професійним спрямуванням)»,

Cпеціаліст II категорії

Захоба Віктор Дмитрович, викладач дисципліни «Гроші і кредит», «Політична економія», «Фізика».

Спеціаліст I категорії

Урсул Ігор Валентинович, Практичний психолог, вихователь