Підвищення кваліфікації викладачами циклової комісії
Підвищення кваліфікації викладачами циклової комісії:
2022-2023н.р.
Викладач Шалар В.І. взяла участь в заходах з підвищення кваліфікації і представила Сертифікат з вебінару «Використання хмарних сервісів Microsoft Teams для організації освітнього процесу в закладах освіти», в якому вона брала участь 30.06.2022р.; Сертифікат та Диплом про участь в практичній он-лайн конференції «Новий навчальний рік в умовах воєнного стану: шукаємо відповіді разом» 17.08.2022р.
В жовтні 2022р. викладач Молошник Н.В. брала участь в обласній науково-практичній конференції на тему: «Актуальність цифрової грамотності викладача для використання у навчальному процесі. Оновлені освітні стратегії».
Також у жовтні 2022р. викладач Шалар В.І. з метою підвищення кваліфікації брала участь в он-лайн конференції «Радянсько-комуністична окупація України. Національно-патріотичне виховання в сучасному закладі освіти»,за що отримала Диплом учасника конференції та Сертифікат з підвищення кваліфікації.
Крім того, Шалар В.І. брала участь у Всеукраїнській міжвузівській конференції «Інтелектуальний потенціал молоді України»,отримавши Сертифікат з підвищення кваліфікації.
Викладач Шалар В.І. 19.03.2023р. взяла участь у Всеукраїнській онлайн конференції з підвищенням кваліфікації за програмою курсу «Використання додатків Google для якісної організації освітнього процесу в дистанційному форматі», за що отримала Сертифікат.
Викладач Ситник С.Г. 21-22 березня 2023р. взяла участь у Всеукраїнському освітньому марафоні на тему: «Сучасна українська ефективна комунікація»,набувши практичного досвіду з тем:«Роль лідерства у популяризації української мови», «Специфіка професійного мовлення педагога».
В квітні 2023р. викладач Молошник Н.В. пройшла підвищення кваліфікації в Комунальному закладі вищої освіти «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» за програмою курсу «Формування культури якості освіти у закладах фахової передвищої освіти», за що отримала Сертифікат про підвищення кваліфікації.
2023-2024н.р.
В жовтні 2023р. в рамках підвищення кваліфікації був проведений круглий стіл «Формування метанавичок в умовах воєнного стану», де викладачі циклової комісії ділилися з колегами думкою про те, що впровадження економічних ситуаційних завдань в освітній процес впливає на формування комунікативних та інформаційних професійних компетенцій. Так, Рирмак Г.І. використовує один з ефективних методів формування - кейс-метод. Цей метод доцільно використовувати в дисциплінах «Менеджмент» та «Маркетинг», коли жоден з інших методів не дозволяє ефективно й швидко досягти бажаного результату у певних конкретних умовах.
Шалар В.І. використовує ситуаційний метод у викладанні дисциплін «Комерційне товарознавство» та «Підприємницька діяльність».
10.10.2023р.Ситник С.Г. взяла участь у ІV Всеукраїнській науково-практичній конференції «Фахова передвища і професійна освіта: теорія,методика і практика», отримавши Сертифікат.
26.10.2023р. Молошник Н.В. взяла участь в обласній конференції «Штучний інтелект: виклики та можливості для освіти».
03.11.2023р. Шалар В.І представила Сертифікати про проходження підвищення кваліфікації за темами «Перша медична допомога в умовах війни»; «Школа стійкості».
16.04.2024р. Ситник С.Г. взяла участь у V Всеукраїнській науково-практичній конференції «Фахова передвища і професійна освіта»: теорія, методика і практика», отримавши Сертифікат.
2024-2025н.р.
08.11.2024 р. на базі Одеського торговельно-економічного фахового коледжу відбулася IV Міжвузівська науково-практична студентська конференція «Європейський вектор стану бухгалтерського обліку, фінансів та оподаткування в сучасних умовах розвитку економіки», в якій від нашої комісії взяли участь студентка 22групи Тузла Д. з виступом за темою: «Дослідження стану та перспектив розвитку споживчого ринку хліба та хлібобулочних виробів в Україні» (керівник Молошник Н.В.) та студентка 33групи Голинська С. з виступом за темою:«Підприємницька діяльність: аспекти, проблеми і виклики в умовах війни»( керівник Шалар В.І.)
19.12.2024 р. у V Щорічному конкурсі студентських творчих бізнес - розробок «БІЗНЕС ЗАДЛЯ ПЕРЕМОГИ УКРАЇНИ» серед здобувачів освіти ЗФПО Одеської області,від нашого коледжу взяли участь:
- Кирило СИТНИК (23гр.), Дмитро ПАЛАДІЙ (23гр.) під керівництвом викладача Світлани СИТНИК з методичною розробкою «В Ананьївській громаді Бізнесу - «Зелене світло»;
- Вікторія БУЧКОВСЬКА(21гр.) – під керівництвом викладача Нелі МОЛОШНИК з методичною розробкою «Психологічне відновлення для переселенців»;
- Поліна ХАРКОВА (23гр.), Ауріка ПАСТУХ (23гр.) під керівництвом викладача Нелі МОЛОШНИК з методичною розробкою «Внесок Ананьївської громади волонтерського центру в реаліях війни»;
- Євген ГОРНОВЕНКО(21гр.) під керівництвом викладача Нелі МОЛОШНИК з методичною розробкою «Платформа співпраці малого бізнесу для підтримки української армії».
09.01.2025 р. участь викладачів Молошник Н.В., Рирмак Г.І.,Ситник С.Г., Шалар В.І. в рамках підвищення кваліфікації у вебінарі "Освітні інструменти 21 століття: створення, використання, розвиток" на базі ДУ НМЦ., за що отримали Сертифікати учасників вебінару.