ІІІ Міжвузівська науково-практична студентська конференція

08 листопада 2023 року на базі Одеського торговельно-економічного фахового коледжу відбулась ІІІ Міжвузівська науково-практична студентська конференція «Європейський вектор стану фінансів та оподаткування в сучасних умовах розвитку економіки», в якій активну участь взяли студенти коледжу:
Щур Юлія, студентка 32 групи; виступ за темою: «Аналіз видатків Державного бюджету України за 9 місяців 2023 року» (керівник Новікова В.О.);

Уточкін Микола, студент 32 групи; виступ за темою: «Використання програмного комплексу M.E.DOC у банках та інших фінансових установах» (керівник Баркар Л.І.);

Матрос Анастасія, студентка 32 групи; виступ за темою: «Фінансові аспекти створення, реформування і ліквідації підприємств» (керівник Філіпщук К.І.);

Молчанова Анастасія, студентка 22 групи; виступ за темою : «Електронний кабінет платника податків: переваги, недоліки, альтернатива» (керівник Мержиєвський К.В.)

Лабушняк Олена, студентка 34 групи; виступ з темою: «Інформаційне забезпечення бухгалтерського обліку в європейському середовищі» (керівник Корольова Л.А., Філіпщук К.І.)