Мистецький дистанційний конкурс " Світ Сковороди"

3 Грудня Україна відзначала 300 - річчя з Дня народження Григорія Сковороди.

За організації та проведення Уманським національним університетом садівництва наш коледж долучився до мистецького дистанційного конкурсу " Світ Сковороди".

Під керівництвом викладача української мови та літератури Боцуляк Л. Ф., відповідального за технічні засоби Урсула І. В. та студентів Шаповала Володимира, Кольчак Марини були на високому рівні підготовлені два номери номінацій конкурсу.

У номінації поезії декламувався Боцуляк Л.Ф. вірш Ліни Костенко "Ой ні, ще рано думати про се..." (Про Григорія Сковороду) та прози (інсценізація Шаповалом Володимиром , Кольчак Мариною , Боцуляк Людмилою байки" Бджола та Шершень").

За підсумками конкурсу, який визнано Всеукраїнським, учасники у двох номінаціях посіли 2 місце та відзначені особливим призом за творчість, креативність та сценічну майстерність.

Учасники конкурсу запрошені на гала концерт та нагородження до Уманського університету садівництва, що відбудеться 15 Грудня.