Міжвузівська студентська конференція

10 березня 2023 року відбулося міжвузівська студентська конференція «Економічний розвиток держави, регіонів і підприємств: проблеми та перспективи», яку організував Одеський торговельно-економічний фаховий коледж.

У конференції взяли участь студенти коледжу: Молчанова Анастасія з темою: «Зміни в оподаткуванні, цифровізація бізнесу – наслідки для платників податків в умовах воєнного стану» під керівництвом Мержиєвського Костянтина Вячеславовича та Новікової Вікторії Олександрівни, Ситник Єлизавета з темою: «Розвиток земельних відносин в Одеській області: сучасність і перспективи» під керівництвом Грубової Ірини Анатоліївни та Філіпщук Катерини Іванівни; Щур Юлія з темою: «Погляди молоді на сучасні економічні проблеми та шляхи їх вирішення» під керівництвом Новікової В.О. та Баркар Л.І.

Учасники конференцій отримали іменні сертифікати учасника конференції та сертифікати наукового керівника