Обʾєднане засідання випускових циклових комісій

07 травня відбулося обʾєднане засідання випускових циклових комісій професійної підготовки під керівництвом заступника директора з навчальної роботи Лариси Корольової.
На порядку денному обговорювались питання щодо стану підготовки до акредитації освітньо-професійних програм, зокрема, комплекси методичного забезпечення навчальних дисциплін в електронному вигляді на платформі MOODLE, яка буде використовуватися у коледжі як для дистанційного, так і для очного навчання; зміни в робочих програмах навчальних дисциплін на 2025-2026 навчальний рік та інше.
Розглядалися проєкти освітньо-професійних програм фахової передвищої освіти за спеціальностями D1 Облік і оподаткування, D2 Фінанси, банківська справа, страхування та фондовий ринок, D3 Менеджмент, D5 Маркетинг, які представили керівники робочих груп.
 
 
Особлива увага була приділена новій освітньо-професійній програмі «Менеджмент», проєкт якої представила на розгляд керівник робочої групи Галина Рирмак та викладач спеціальних дисциплін Валентина Шалар. Обговорювали кадрове забезпечення даної ОПП, яке відповідає вимогам ліцензійних умов для фахової передвищої освіти. До реалізації програми будуть залучені висококваліфіковані педагогічні працівники: викладачі-методисти, спеціалісти вищої категорії, професіонали-практики, серед них –
Галина Рирмак, кваліфікація «магістр з менеджменту організацій»;
Людмила Баркар, кваліфікація «менеджер-економіст»;
Ірина Грубова, кваліфікація «магістр з управління трудовими ресурсами».
 
 
Змістова складова освітньо-професійної програми буде реалізована обов’язковими освітніми компонентами, що формують спеціальні компетентності здобувачів фахової передвищої освіти за спеціальністю D3 Менеджмент: менеджмент, підприємництво та бізнес-планування, комунікаційний менеджмент, комерційне та трудове право, психологія управління, управління персоналом, тайм-менеджмент, бізнес-аналіз підприємства, інформаційні системи і технології у менеджменті, логістичний менеджмент, офіс-менеджмент та ін..
 
Студентоорієнтоване навчання у коледжі передбачає створення можливостей для формування індивідуальної освітньої траєкторії здобувачів фахової передвищої освіти. Коледж залучає студентів та стейкхолдерів як повноправних партнерів до розроблення освітньо-професійних програм, враховує потреби ринку праці та побажання заінтересованих сторін. На засіданні розглядалося питання розширення переліку освітніх компонентів за вибором здобувача фахової передвищої освіти, яке запропонувала рада студентського самоврядування та стейкхолдери, з якими співпрацює коледж – Брайловський В.Л., Продан А.О., Мунтян В.Ф., Григорашенко О.Г. Викладачі запропонували включити в перелік елективні дисципліни, які поглиблять загальні та спеціальні (фахові) компетентності випускників – організація закупівлі та продажу, податкова система, ціноутворення, макроекономіка, психологія управління, основи економічної теорії, соціологія та інші. З каталогом вибіркових дисциплін можна ознайомитися на сайті коледжу у розділі «Студенту».