Обласний конкурс студентських творчих бізнес-розробок

14 та 15 грудня 2023 року відбувся Обласний конкурс студентських творчих бізнес-розробок серед закладів фахової передвищої освіти  Одеської області НА ТЕМУ: «Бізнес задля перемоги України»

Мета  заходу:  створення  площадки  для  обміну  ідеями  та  досвідом  серед здобувачів  освіти  ЗФПО  Одеської  області,  їх  залучення  до  обговорення  питань вирішення  соціальних  проблем  суспільства,  формування  в  них  відчуття відповідальності,  розвитку  патріотичних  цінностей,  заохочення  до  розробки практичних та/або новаторських ідей і проєктів, спрямованих на розвиток бізнесу різноманітних галузей економіки, покращення економічного й соціального стану нашої країни в умовах війни.

Конкурс студентських розробок був поділений на 4 сектори:

1) Сектор «Виробнича сфера економіки»

2) Сектор «Перспективні інформаційні технології»

3) Сектор «Сфера обслуговування споживачів»

4) Сектор «Соціально-психологічна підтримка»

В підсумку, студенти Ананьївського коледжу гідно представили свій заклад і отримали дипломи з відзнаками високого рівня, а саме:

В секторі «Виробнича сфера економіки»  ДИПЛОМ I СТУПЕНЯ отримали студенти: Пастух Ауріка, Харкова Поліна, Лісницька Тетяна, Кольчак Марина. (Керівники: Молошник Н.В., Рирмак Г.І.,). За конкурсну роботу під назвою «Кікімара - Спеціальний маскувальний одяг для військових ЗСУ»

В секторі «Перспективні інформаційні технології»  ДИПЛОМ III СТУПЕНЯ отримали студенти: Щур Юлія, Дубська Вікторія. (Керівники: Новікова В.О., Грубова І.А., Урсул І.В.). За конкурсну роботу над темою: Бізнес-план крамниці "Вишиваночка і дрібнички".

В секторі «Сфера обслуговування споживачів» КРАЩА РОБОТА У НОМІНАЦІЇ «ІННОВАЦІЙНА БІЗНЕС-ІДЕЯ» була підготовлена студентами: Колонтай Станіслав, Уточкін Микола, (Керівники: Бабій О.М., Баркар Л.І., Урсул І.В., Новікова В.О.). За конкурсну роботу над темою: ІНФОРМАЦІЙНА ПЛАТФОРМА ПО ПРАЦЕВЛАШТУВАННЮ ТА НАДАННЯ МАТЕРІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ ПОСТРАЖДАЛИМ ВІД ВІЙНИ.

В секторі «Соціально-психологічна підтримка» КРАЩА РОБОТА У НОМІНАЦІЇ «РЕАЛЬНИЙ БІЗНЕС-ПЛАН» була підготовлена студентами: Молчановою Анастасією та Полєжаєвим Богданом. За конкурсну роботу над темою: Танець, як метод реабілітації. Керівники: Мержиєвський К.В., Філіпщук К.І., Урсул І.В., Новікова В.О.