Про безпеку в Інтернеті спілкувалися правоохоронці з підлітками

10 березня 2023 року в Ананьївському коледжі була проведена зустріч студентів першого курсу з представником правоохоронних органів. Інспектор з ювенальної превенції Цуркан М.С., ознайомив присутніх з деструктивною діяльністю окремих молодіжних об'єднань в Україні.

Студенти отримали детальне роз'яснення щодо негативних наслідків діяльності цих об'єднань, їх ролі в дестабілізації внутрішньої ситуації в країні.

Окрему увагу спікери зустрічі приділили питанням формування у здобувачів освіти критичного мислення, вміння безпечно користуватися інформаційно-комунікаційними технологіями.

В обговоренні проблеми, що розглядалася під час зустрічі, взяв участь заступник директора з виховної роботи Ілюхін Віктор Анатолійович