Вибори директора коледжу

28 червня 2024 року у ВСП «Ананьївський аграрно-економічний фаховий коледж УНУС» відбулися вибори директора.

У рейтинговому голосуванні взяли участь педагогічні працівники, представники з числа штатних працівників коледжу, які не є педагогічними працівниками, та представники з числа здобувачів освіти.

Вибори відбулись відповідно до вимог чинного законодавства, скарг не було, порушень не зафіксовано.

За інформацією голови Виборчої комісії Світлани Ситник у виборах взяло участь 35 осіб, що становить 100% всіх виборців. Усі виборці віддали свій голос за Космінського Юрія Єгоровича – єдиного кандидата на посаду директора.

Вітаємо Юрія Єгоровича з перемогою на виборах і бажаємо успішної реалізації Стратегії розвитку коледжу, невичерпних сил та успіхів у всіх починаннях, розуміння та підтримки з боку колег, міцного здоров’я та благополуччя.