Остання редакція: 24 вересня 2024

Вічна пам'ять і слава Герою!

Сумна звістка прийшла до нашого навчального закладу. Захищаючи Батьківщину, загинув випускник коледжу - Сергій Добрянський.
Сергій навчався в коледжі за спеціальністю ''Облік і оподаткування''. У перші дні початку повномасштабної війни, він, будучи ще студентом III курсу, пішов добровольцем до лав ЗСУ.
Йому було лише 18 років. Це був крок справжнього Українця і патріота. Два з половиною роки Сергій перебував у самому горнилі цієї страшної війни. Воював на Херсонщині, Донеччині, Харківщині.
За мужність і героїзм був відзначений державними нагородами. Боєць 35 батальйону 18 бригади десантно-штурмових військ Сергій Добрянський загинув 2 вересня 2024 року під населеним пунктом Козачі Лагері, що на Херсонщині.
Доземний уклін і щира вдячність за героїзм Захиснику України! .. Вічна пам'ять і слава Герою, який захищав рідну Україну і кожного із нас!..
Щирі співчуття рідним і близьким Сергія. Нехай душа загиблого воїна знайде вічний спокій...