Вітаємо з Днем Збройних Сил України!

6 грудня Україна відзначає одне з найголовніших свят своєї сучасної історії – День Збройних Сил України. З цієї нагоди в Ананьївському коледжі УНУС був проведений відкритий виховний захід.

Студенти 11, 12, 13, 22, 23, 31, 32, 34 груп під керівництвом куратора 34 групи Мишевської Людмили Петрівни підготували велику програму, яка включала матеріали з історії становлення української армії, інформацію про перебіг нинішньої російсько-української війни, поетичні композиції та музичні номери. Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих військовослужбовців і мирних жителів нашої країни.

Найскорішої перемоги та мирного неба побажали студенти тим, хто нині захищає Українську державу, хто кров’ю і потом відвойовує право на життя української нації.

До студентів коледжу зі словами подяки та побажаннями гарно вчитися й бути гідними наших захисників, звернувся присутній на заході військовослужбовець Збройних Сил України Скоробреха Віталій Петрович.