Всесвітній день хусток

7 грудня Всесвітній день хусток.

Пам'ятаючи та зберігаючи українські традиції і символи у коледжі за ініціативи та організації викладача української мови та літератури, куратора 21 групи Боцуляк Л. Ф., завідуючої відділенням, куратора 24 групи Корольової Л. А., відповідального за технічні засоби Урсула І. В., художнього керівника Розлуцького В. М., був проведений національно-патріотичний виховний захід "Берегине моя, українська хустко!" Розпочався захід з танку викладачів та працівників коледжу (Боцуляк Л. Ф. ,Корольової Л. А., Бабій О. М., Мирзи В. І., Ситник С. Г., Баркар Л. І., Новікової В. О., Сагайдак К. В., Брухно В. С., Філіпщук К. І., Ілюхіної Н. А., Кучерявої К. П.).

Ведучі заходу Шинькова Вероніка та Тросіна Світлана згадали присутнім про значення хустки в житті українського народу. Студентами Парван Анастасією, Дудчик Анастасією, Стерпул Альоною, Кольчак Мариною, Кіперою Владиславою, Крутою Аліною, Шевченко Альоною декламувалися напам'ять вірші сучасних українських поетів про хусточку, хустину.

У виконанні студенток Харкової Поліни, Стасюк Катерини, Єсавелюк Аліни, Поян Олесі лунали пісні про хустину. Глядачі також побачили український танок з хустинами хореграфічного гурту "Dance Students" (керівник гурту, студентка 22 групи Молчанова Анастасія).