«Цивільний захист – це не жарти.. Психологічна допомога під час війни»

В Ананьївському аграрно-економічному фаховому коледжі триває тиждень знань безпеки життєдіяльності «Цивільний захист – це не жарти, треба всім про нього знати».
Під таким гаслом відбувся виховний захід для студентів коледжу. Була проведена зустріч зі студентами під час якої Станков Віктор Зиновійович (фахівець з питань цивільного захисту) ознайомив з інформацією про те, які вибухові пристрої можуть зустрітися на шляху і як необхідно себе вести під час такої небезпечної знахідки. Також нагадав про «правила поведінки під час повітряної тривоги».
На завершення зустрічі практичний психолог коледжу Урсул Ігор Валентинович надав інформацію про те «Як вберегти своє психічне здоров’я під час війни?». Студенти коледжу отримали вичерпну інформацію про методи і техніки психологічної підтримки та поради щодо збереження свого здоров’я.