Відкритий виховний захід до Дня писемності та мови

Традиційно щороку у коледжі проводиться відкритий захід до Дня писемності та мови. Цього року уперше це свято відзначається 27 жовтня.
Під керівництвом викладача української мови та літератури, куратора 21 групи Боцуляк Людмили Федорівни, завідуючої відділенням, куратора 24 групи Корольової Лариси Антонівни, відповідального за технічні засоби, психолога Урсула Ігора Валентиновича та художнього керівника Розлуцького Владислава Михайловича був проведений зі студентами коледжу відкритий виховний захід "О рідна мово-золота колиска!" Студентами декламувалися вірші українських поетів, лунали пісні про рідну українську мову та Україну.
Глядачі також побачили запальний танок хореографічного гурту "Dance Students" (керівник гурту Молчанова Анастасія, студентка 22 групи), крім того викладачем Боцуляк Л.Ф., проводилися різноманітні конкурси знавців української мови.