XVI звітно-виборча студентська конференція

1 червня 2023 року в коледжі відбулася XVI звітно-виборча студентська конференція. Був затверджений новий склад Ради студентського самоврядування коледжу та проведені вибори голови студентської ради. За результатами голосування вищий виконавчий орган студентського самоврядування навчального закладу очолила студентка II курсу спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» Щур Юлія. Також конференція ухвалила нову редакцію Положення про організацію студентського самоврядування у ВСП «Ананьївський аграрно-економічний фаховий коледж УНУС»

Делегатів конференції та новий склад студентської ради коледжу привітав директор навчального закладу Юрій Космінський. Він відзначив  кращих студентів – переможців, призерів, учасників всеукраїнських та обласних конкурсів, олімпіад і конференцій.