Благодійний ярмарок "Разом до Великої Перемоги!"

Колектив Ананьївського коледжу разом з іншими навчальними закладами, установами та організаціями міста взяв участь у благодійному ярмарку "РАЗОМ ДО ВЕЛИКОЇ ПЕРЕМОГИ" на підтримку Збройних сил України, який відбувся 11 квітня 2023 року за ініціативи Ананьївської міської ради (Ольги Сагали). Зароблені під час доброчинного заходу кошти (7890 грн) були передані на потреби Збройних Сил України.

Велика подяка всім членам колективу коледжу, які долучилися до організації та проведення благодійного ярмарку. Особливо необхідно відзначити вагомий внесок в реалізацію цього проекту студентів:
Молчанової Анастасії (12 група), Щур Юлії (22 група), Войнарович Каміли (21 група), Сорочинського Руслана (21 група), Гамарца Ярослава (22 група); а також викладачів і працівників коледжу: Вдовиної Л.Б., Мишевської Л.П., Новікової В.О., Урсула І.В., Мазурик Н.В., Кучерявої К.П., Бабій О.М., Мирзи В.І., Таран В.В., Чебан Т.Є., Брухно В.С.
Дякуємо всім за підтримку! Разом до перемоги!