Професійна етика (Облік і оподаткування)

Анотація:

Мета курсу (інтегральна компетентність) – оволодіння студентами теоретичними знаннями та набуття практичних навичок дотримання етнічних принципів та норм майбутньої професії формування у студентів теоретичних знань з професійної етики; вивчення видів професійної етики у відповідності до різного роду класифікації; оволодіння знаннями про особливості етики різних професій; вивчення  морально-етичних принципів професійної діяльності.

Цілі курсу (спеціальна компетентності):

• здатність вчитися та оволодівати сучасними знаннями;
  • здатність до адаптації та дії в новій ситуації;
  • здатність забезпечувати дотримання норм правових та морально-етичних норм поведінки.

Програмні результати навчання:

• розуміти та використовувати технології виробництва, прийняття та реалізації управлінських рішень;
  • уміти коригувати діяльність у випадку зміни вихідних умов;
  • вміти розвивати та підвищувати свій загальнокультурний і професійний рівень, самостійно освоювати нові методи роботи та знання щодо комплексного бачення сучасних проблем економіки та управління.

Короткий зміст курсу:

Професійна етика  працівників економічних спеціальностей: виникнення та призначення в суспільстві.

Етика для всіх професійних бухгалтерів.

Особливості професійної етики бухгалтера.